Poznan Security Meetup reaktywacja

Poznań Security Meetup – Reaktywacja

Po długiej spowodowanej pandemią przerwie, udało nam się reaktywować inicjatywę o nazwie Poznań Security Meetup (najstarsi wyjadacze pamiętają jeszcze pewnie Poznan Information Security Forum). Do tematu podchodziłem trochę nieśmiało, ponieważ poprzedni opiekun grupy na platformie Meetup porzucił jej dalsze utrzymywanie i postanowiłem skorzystać z propozycji (wysłanej prawdopodobnie do wszystkich członków grupy) aby zająć jego miejsce. Obawiałem się czy podołam, ale chyba niepotrzebnie.

Po przezwyciężeniu początkowych oporów z pomocą Piotrka Kamińskiego i dzięki uprzejmości firmy GSK, 29 listopada odbyło się pierwsze od kilku lat spotkanie. Wbrew obawom frekwencja dopisała, było sporo starych ale też nowych członków społeczności Meetup. Jak na pierwszy organizowany w tej formule event wypadło chyba całkiem w porządku. Ale jeśli chcielibyście się podzielić jakimiś krytycznymi uwagami co do organizacji zostawcie komentarz.

Poniżej prezentacje z wczorajszych wystąpień:

Jakub Staśkiewicz – „Czy, jak i po co testować systemy EDR / SOC”

Michał 'Miblak’ Błaszczak – „Od zera do CTF Playera”


Naszą grupę na Meetupie znajdziecie tutaj: Poznan Security Meetup , ale ponieważ miejscówki na spotkania znikają dosyć szybko zachęcam też do śledzenia naszych poniższych profili społecznościowych – tam informacja o kolejnych eventach pojawi się z wyprzedzeniem (najprędzej zawsze na kanale #meetup na naszym Discordzie):

FB: https://www.facebook.com/opensecpl/

X: https://twitter.com/OpensecurityP

YT: https://www.youtube.com/c/OpenSecurityPL

Newsletter (zero spamu): https://opensecurity.pl/newsletter

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.