pomaganie przez hackowanie

Pomaganie przez hackowanie

Rok 2021 inaugurujemy wpisem trochę nietypowym, ale najważniejszym z dotychczas opublikowanych na blogu. Mamy bowiem szansę uratować życie Marty, która choruje na złośliwego glejaka III stopnia.

Szansą uratowania jej życia jest kosztowne leczenie za granicą. Początkowo sprawa wyglądała dramatycznie, ponieważ na leczenie w Stanach Zjednoczonych konieczne było zebranie ponad miliona złotych. Okazało się jednak szczęśliwie, że podobne leczenie wykonać można w Pradze za ok. 170 tys. zł. Jest to kwota już dużo bardziej realna do uzbierania.

Jako OpenSecurity.pl postanowiliśmy przyłączyć się do zbiórki. Piotrek Kamiński przygotował dla wszystkich, którzy zechcą wpłacić na leczenie Marty minimum 100zł trwające 20 godz. szkolenie online z ofensywnego bezpieczeństwa (rekonesans, skanowanie, atakowanie).

Do tego szkolenia dołączamy też minikurs poświęcony bezpieczeństwu haseł na platformie NajslabszeOgniwo.pl oraz poradnik „NET/bezpieczny: zasady bezpiecznej pracy w Internecie”.

Poniżej zamieszczam link do skarbonki w serwisie siepomaga.pl oraz prośbę od samej Marty:

„Bardzo proszę wszystkich o pomoc! Chcę żyć, patrzeć z radością w przyszłość! Wierzę, że to możliwe, że może mi się udać, że nie wszystko stracone i wciąż jest dla mnie szansa!

Mam tylko kilka dni, by uzbierać środki na leczenie, które jest moją ostatnią deską ratunku. Muszę to zrobić, by dalej żyć dla siebie i moich najbliższych!”

https://www.siepomaga.pl/cyberbezpieczenstwodlamarty

Jeżeli Wasze portfele na to pozwolą zachęcamy oczywiście do wpłat wyższych niż 100 zł, pamiętajcie, że szkolenia tego typu (2-3 dniowe) to komercyjnie koszt na poziomie kilku tys. zł.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.