Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tematyką poruszaną na blogu, zostaw swój e-mail. Od czasu do czasu otrzymasz powiadomienie o nowościach na stronie lub ostrzeżenie o nowych zagrożeniach.

Twój adres NIGDY nie zostanie udostępniony innym odbiorcom. W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgodę jednym kliknięciem. Podając e-mail zgadzasz się na jego przetwarzanie w celu prowadzenia newslettera oraz otrzymywanie informacji o nowych treściach i ofercie zawartej na stronie OpenSecurity.pl.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO) informujemy: Administratorem danych osobowych jest autor serwisu OpenSecurity.pl - Eniac Jakub Staśkiewicz, ul. Chełmońskiego 1/3, 60-753 Poznań. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu prowadzenia newslettera, na podstawie zgody (Art. 6 ust. 1 lit. a). Dane nie będą nigdy i nikomu udostępniane, chyba że organom uprawnionym do ich żądania (np. sądy, prokuratura, policja). Dane przechowywane będą wyłącznie do momentu cofnięcia zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia i ograniczenia przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.